نمایش 1–24 از 29 نتیجه

عیوض

  عیوض تکنیک کمپانی ایرانی با برند تجاری عیوض  Eyvaz بوده ، که در زمینه ی تولیدات صنایع ابزاردقیق Instrumentation در طیف محصولات کنترل سطح ، تله بخار  و شیرآلات صنعتی فعال می باشد . این شرکت که در سالهای اخیر نام خود را به ابزاردقیق آذر سام عوض نمود از سال 1372 در زمینه تولیدات شیرآلات صنعتی ، کنترل سطح و تله بخار ها پیشگام بوده و محصولات با کیفیتی را روانه ی بازار نموده است . نام تجاری عیوض Eyvaz در وندور لیست اکثر صنایع داخلی همچون صنایع نفت و پتروشیمی ، گاز و نیروگاه ، ,غذا و دارو ، صنایع لبنیاتی و بهداشتی ، صنایع بخار و دهها وندور لیست دیگر ثبت می باشد.کیفیت محصولات عیوض تکنیک مارتینگ دیجی بخار را مجاب نموده ، بصورت تخصصی بر روی فروش این محصولات مانور دهد و خدمات لازم به مشتریان ارائه دهد .

عیوض تکنیک

کنترل سطح :

  محصولات کنترل سطح عیوض تکنیک همگی جهت سیالات مایع در نظر گرفته شده است که بجز تیپ LSP4 که الکترودی می باشد ، مابقی مکانیزم فلوتری یا شناوری دارند.

 این بخش از محصولات عیوض  Eyvaz شامل لول گیج ( تیپ مغناطیسی ) ، لول سویچ مایعات در تیپ نصب از کنار و نصب از بالا و فلوسویچ های پارویی ( تیغه ای ) را شامل می گردد.

تله بخار :

  طیف دوم محصولات عیوض ( ابزاردقیق آذر سام ) شاما استیم تراپ ای فلوتر ترموستاتیک چدنی و فولادی ، تله بخارهای ترمودینامکی استیل و فولادی و تله بخار های ترموستاتیکی می باشند.

شیرآلات :

  طیف سوم محصولات عیوض شیرالات صنعتی می باشد که شامل فشارشگن های رزوه ای و فلنجی در تیپ های دیافراگمی و پیستونی ، همچنین کنترل ولو های پنوماتیکی ، شیرهای سوزنی و یکطرفه و شیرهای ترموستاتکی می باشد.

 

فروش عیوض تکنیک

محصولات عیوض دارای 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

همانطور که اشاره شده فروش عیوض تکنیک در سه طیف محصولات کنترل سطح های شناوری ، انواع تله بخار و شیرالات صنعتی صورت می پذیرد . با اینکه عیوض تکنیک در تایید ماست اما محصولات برندهای جایگزین ایرانی و اروپایی مشابه را نیز در دیجی بخار معرفی گردیده و امکان اراه می باشد .

جهت استعلام موجودی و قیمت محصولات عیوض تکنیک با واحد فروش محصولات عیوض تکنیک در ارتباط باشید .

شماره  تماس واحد فروش :

 تماس با دیجی بخار     ***********

عیوض تکنیک

 عیوض Eyvaz برند ایرانی تولید کننده محصولات ابزاردقیق با نام ثبتی شرکت ابزاردقیق آذرسام  ثبت در اکثر وندور لیست های شرکت های نفت ، پتروشیمی ، صنایع بخار ، غذا و دارو و دهها مجموعه ی دیگر ...

گارانتی و خدمات پس از فروش :

محصولات عیوض دارای 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.