نحوه ی استعلام و خرید

»» فروش در دیجی بخار پایان یک دیدار نیست ، سرآغاز یک پیمان و تعهد است ««

 دیجی بخار درک می کند که باتوجه به تخصصی بودن محصولات ، غالبا نیاز به مشاوره فنی می باشد . شما می توانید با تماس با بخش مشاوره فنی به صورت تلفنی ، پیام رسان های مجازی و یا ایمیل ، با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید و بهترین انتخاب را داشته باشید .ما همیشه برای ارتباط با مشتریان ، مشتاق هستیم.

با توجه به تخصصی بودن محصولات و نوسانات بازار ایران ، ممکن است قیمت در سایت درج نگردیده باشد ، از طرفی برخی محصولات مطابق با دیتای متقاضی سفارش ساخت می باشد . به همین جهت در این مواقع می توانید با فرستادن استعلام به پیام رسان واتساب یا روبیکا ، ایمیل و یا تماس تلفنی با بخش فروش ، ضمن دریافت مشاوره ، از قیمت و استعلام موجودی نیز مطلع گردید.

بله : در صورت نیاز به بررسی دیتاشیت فنی و استعلام های مکتوب ، موارد را به ایمیل ، پیام رسان واتساب یا روبیکا ارسال نمایید و منتظر پاسخ کارشناسان و ارسال پیشنهاد فنی مالی مکتوب باشید ، همچنین جهت پیگیری بیشتر با ما در تماس باشید.

بعد از استعلام قیمت و موجودی از طریق سایت ، پیام رسان های واتساب و روبیکا یا ایمیل و دریافت پیش فاکتور ، امکان تایید پیش فاکتور و سفارشگذاری مهیا می گردد . نحوه ی تسویه و زمان تحویل مطابق با نوع محصول متغییر می باشد و در بخش پاراف پیش فاکتور جزئیات نحوه تسویه و ارسال سفارش متناسب با سفارش مورد نظر اعلام می گردد.

تحویل حضوری و یا ارسال سفارش هر دو امکان پذیر می باشد . در صورت درخواست تحویل حضوری با هماهنگی قبلی خروج انبار صادر و کارشناسان شما را جهت مراجعت به انبار راهنمایی می نمایند.

همچنین جهت ارسال سفارش نیز با هناهنگی قبلی ، سفارش شما از طریق باربری ، پیک ، تیباکس ، پست و یاتعاونی متناسب با ابعاد سفارش و درخواست متقاضی صورت می پذیرد . زمان ارسال تا تحویل نیز متناسب با نوع ارسال از یک روز الی سه روز می باشد.

اغلب محصولات متناسب با برند و کارخانه ی سازنده دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد که جزئیات آن در پاراف پیشنهاد فنی مالی مکتوب ذکر می گردد . فارغ از تعهد سازندگان ، دیجی بخار خود نیز تعهد اخلاقی در قبال سفارش فروش رفته دارد و در صورت بروز هرگونه مشکل تا زمان رضایت مشتری ، پیگیری های لازم را صورت می دهد. همانطور که بارها گفته ایم :

فروش در دیجی بخار پایان یک دیدار نیست ، سرآغاز یک پیمان و تعهد است