تماس : 8 الی 19


667 31 910 021     61 11 255 0910

لول سوئیچ

لول سوئیچ

لول سوئیچ شناوری

لول سوئیچ ها شناوری از تجهیزات کنترل سطح  هسستند جهت کنترل سطح مایعات ، برخی از این ادوات جهت نمایش ارتفاع و یا حجم مواد می باشد . برخی جهت ارسال فرمان به مصرف کننده در زمان رسیدن سطح به حد معین و برخی نیز چند منظوره می باشد و هر دوی ویژگی را با هم دارد . طیف تجهیزات کنترل سطح Level Control  بسیار زیاد می باشد و تولید کننده های زیادی در این زمینه فعالیت دارند ، اما ما در این مقاله قصد معرفی و فروش لول سوئیچ های شناوری از یک برند داخلی بنام عیوض تکنیک را داریم.

در ادامه به انواع کنترل سطح عیوض تکنیک به صورت تیتر وار اشاره خواهیم داشت . جهت بررسی و مشاهده ی هر یک برروی لینک محصول کلیک نمایید و یا جهت خرید و سفارشگذاری با واحد فروش دیجی بخار در ارتباط باشید :

 

ارتباط با واحد فروش

لول سوئیچ LS02

ساده ترین کنترل سطح عیوض تکنیک لول سوئیچ LS02  می باشد . این دستگاه به صورت نصب از کنار جهت کنترل سطح مایعات مورد استفاده قرار می گیرد . لول سوئیچ LS02  از نوع شناوری می باشد و عملکرد الکترومکانیکی دارد . در دو بازه ی حد پایین و بالا امکان ارسال کنتاکت به پمپ ها و آلارم و… رادارد . طراحی به نحوه ای است جهت تحمل دما حداکثر تا 100 درجه و فشار 6 بار ، مناسب جهت آب ، سوخت ها و …

لول سوئیچ LS04

دستگاه لول سوئیچ LS04 همانند LS02 از کنار بر روی مخزن نصب می گردد و عملکردی الکترومغناطیسی دارد . با حرکت شناور بر روی مایعات میدان مغناطیسی بر روی سوئیچ ها تاثیر گذاشته و موجب تحریک کنتاکن و ارسا فرمان می شود . نصب این دستگاه به صورت فلنجی می باشد و قابلیات تحمل فشار 10 بار  و 150 درجه ی سانتیگراد را دارد .لول سوئیچ LS04 معمولا جهت اب ، آب داغ ، سوخت ها و … مرد استفاده قرار می گیرد.

لول سوئیچ عیوض تکنیک

لول سوئیچ LS14

تجهیز لول سوئیچ LS14  مشابه مدلLS04  می باشد با قابلیت تحمل فشار و دمای بیشتر ، حداکثر فشار قابل تحمل دستگاه 16 بار و دمای 250 درجه ی سانتیگراد می باشد . این ویژگی ها موجب شده است لول سوئیچ LS14  محصول مناسبی جهت روغن داغ ، بخار و سایر مایعات باشد . همچنین استیل بودن قطعات شناور ، اهرم ، فلنج و متعلقات در ارتباط با مایع ، این لول را جهت صنایع غدایی ، بهداشتی و دارویی خریداری می نمایند .

لول سوئیچ LS12

محصول لول سوئیچ LS12  بعنوان لول کنترل دیگ بخار شناخته می شود . از این لول کنترل عیوض که میکرو سوئیچ های آن به صورت جیوه ای می باشد جهت نصب بر روی بویلر و دی اریتور استفاده می شود . لول سوئیچ LS 12  دارای دو کنتاکت دو سیم و چهار سیم جهت ارسال فرمان به مشعل ها و پمپ دیگ بخار را دارد .

لول عیوض

لول سوئیچ LS10

تجهیز لول سوئیچ LS10  از انواع لول کابلی می باشد که جهت استفاده در مخازن و چاهای آب با ارتفاع زیاد استفاده می شود . این دستگاه با متریال پلاستیکی مناسب سیالات با دمای بیشتر از 60 درجه نمی باشد . کابل لول سوئیچ LS10  متناسب با نیاز از سه متر تا متراژ مورد نظر ، قابل عرضه می باشد .

لول سوئیچ شناوری نصب از بالا

لول سوئیچ های نصب عمود عیوض تکنیک در دو مدل لول سوئیچ LS06   و لول سوئیچ  LS08  ارائه می گردد . این دستگاه درون مخازن نصب از بالا نصب می گردد . امکان تعریف چهار موقعیت سوئیچ در یک دستگاه می باشد . تیپ LS06  از 30 سانت الی 2 متر و تیپ LS08  از 30 سانت الی 3 متر قابل طراحی می باشد.

1
دیدگاه‌های نوشته

*
*

    moradi 1401-01-05 پاسخ

    عالی